--

Produkty

K vývoji software používáme moderní vývojové programy a komponenty. Vzhled a funkčnost jsou přizpůsobeny prostředí Windows, tak, aby byl pro uživatele přechod na náš software co nejjednodušší.

Dodávka HW a SW

Nabízíme vám kompletní dodávku HW a SW. Prodáváme profesionální produkty Acer TravelMate, Acer Ferrari a další. V případě zájmu o jakýkoliv produkt nám můžete zaslat poptávku a obratem vás budeme informovat o ceně a dodacích podmínkách. Zabýváme se především dodávkou HW společnosti ACER, naši zaměstnanci mají certifikát ACER Sales Expert, ale dodáváme produkty všech světových renomovaných výrobců jako Lenovo, Fujitsu-Siemens, HP atd.Notebooky Acer TravelMate a Ferrari vám přináší:
- kvalitní a vybavené profesionální produkty
- zajištěný kvalitní servis
- ergonomickou klávesnice FineTouch, systém ochrany pevného disku DASP
- dlouhou výdrž na baterie s maximální kapacitou (8 článků)
- široké možnosti komunikace – Bluetooth a integrovaná kamera OrbiCam
- Acer SignalUP! pro lepší dostupnost WiFi signálu
- technologii Acer Empowering

U některých modelů také naleznete následující výbavu:
- systémem Gravisence (parkování hlaviček při pádu), AntiTheft alarm
- šachtu Acer MediaBay pro druhý pevný disk či přídavnou baterii
- replikátory eZDock a eZDockII
- TPM čip a zabezpečení otiskem prstu nebo čipovou kartou
- karbonové a hliníkové kryty displeje

Dodávka a montáž zabezepečovacích zařízení JABLOTRON

Od roku 2009 je v naší nabídce dodávka a montáž zabezpečovacích zařízení společnosti JABLOTRON.. Navrhneme pro vás optimální zabezpečení vašeho objektu, provedeme kompletní dodávku a montáž zabezpečovacího zařízení včetně zaškolení uživatelů.
Pro zabezpečení vašeho objektu je možné dodat jak systém bezdrátový, jehož instalace je možná do dokončených interiérů bez nutnosti instalace kabeláže, tak systém drátový, pro jehož instalaci je vhodné nás kontaktovat již při plánování výstavby vašeho domu nebo bytu.

Výhody instalace naší společností:
Při montáži od naší společnosti vám bude poskytnuta prodloužená záruka na 60 měsíců.
Po dobu prvních 6 měsíců zdarma napojení na pult PCO..
Možnost získání slevy na pojištění.
Profesionální montáž je zárukou bezchybného fungování systému.
V souladu se zákonem o DPH je možno u bytů do 120 m2 a domů do 350 m2 uplatnit sníženou sazbu DPH.
Naši zaměstnanci se pravidelně zúčastňují odborných školení, zároveň disponujeme koncesí pro montáž zabezpečovacích zařízení.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Redakční stůl, verze 2

Software byl vyvinut pro Radio Impuls a vývoj navázal na projekt Redakční stůl, který byl realizován před cca pěti lety. Redakční stůl je určen ke zpracování zpráv, přijímaných prostřednictvím ČTK. Všechny zprávy, které slyšíte na Radiu Impuls jsou zpracovány v našem systému.

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonu 603481560.

B-Dis 2007

Jedná se o novou verzi našeho hlavního produktu, ve které jsou za použití nejnovějších technologií zapracovány nové funkce a také samozřejmě přípomínky a zkušenosti uživatelů. Byla vylepšena stabilita a rychlost databáze, spouštění programu, došlo k optimalizaci jednotlivých procesů tak, aby B-Dis 2007 přinesl ještě vyšší efektivitu, přehlednost a úsporu nákladů. Produkt nadále využívá grafické zobrazení využití prostředků klienta a nabízí další vylepšené možnosti přiřazování zakázek k jednotlivým prostředkům. Tento produkt již není možné zakoupit.

B-Dis 2005

Jedná se o zcela nově vyvinutý SW, který využívá technologie MS SQL. B-Dis 2005 vychází z původní verze, jsou v něm zapracovány požadavky klientů, používajících původní verzi a bylo přidáno mnoho nových funkcí, které zeefektivní práci dispečerů.

Některé rozdíly oproti původní verzi:
Všechny moduly, které má klient zakoupeny, jsou přístupné z jedné aplikace s možností nastavení jednotlivých přístupů pro každého uživatele.
Na plachtě vozidel byla zprovozněna funkce Drag & Drop, tzn. že přesun objednávky z jednoho vozidla na druhé je možný jednoduchým přetažením myší a odpadá tím nutnost otevírat objednávku a v té měnit požadavek na vozidlo.
Vzhledem k použití rozdílné technologie pro správu databáze se zvýšila stabilita a rychlost celého programu.
Je použit nový vzhled celého programu, který odpovídá vysokým standardům, zde je ukázka hlavní obrazovky.

V současné době je SW nasazen u čtyř klientů.

Vývoj této verze byl ukončen a klientům je nabízena aktuální verze B-Dis 2007.

B-Dis

Jedná se o software, který byl původně vytvářen na zakázku pro společnost Vega Tour, spol. s r.o. V současné době probíhá prodej tohoto software dalším společnostem.

B-Dis je aplikace klient/server, tzn. že umožňuje práci více dispečerům najednou.

Jde o modulární systém, který v současné době zahrnuje čtyři moduly a to: Dispečink, Správa vozového parku, Personalistika a Fakturace.

Základním modulem je Dispečink, další dva moduly rozšiřují jeho funkce. V modulu Personalistika je možné vést evidenci zaměstnanců, plánovat dovolenou atd. V modulu Správa vozového parku je možné vést evidenci vozidel, termíny prohlídek a knihu jízd.

Hlavní výhodou B-Disu je grafické zobrazení plachty vozidel, kterou žádný jiný software v podobné cenové relaci nenabízí. B-Dis slouží ke kompletnímu zajištění provozu dispečinku, tzn. umožňuje zápis objednávky, jízd, přiřazení vozidel a řidičů, tisk PKJ.

Modul Fakturace umožňuje jednoduché vystavování faktur s použitím údajů z Dispečinku, tisk různých sestav, vyhodnocování nákladů a výnosů a mnoho dalších funkcí.

Jsme také schopni zajistit export dat do Vašeho účetního programu.

Používání B-Disu vede k cca. 30% úspoře času dispečerů.

Vývoj tohoto produktu byl zastaven z důvodu nasazení nové verze B-Dis 2005.


Připojení k internetu

V současné době nabízíme v lokalitě Vestec III. a v lokalitě Zbuzany - Jinočanská připojení k internetu. Ve Vestci se jedná o připojení s rychlostí 8 Mbit/s, ve Zbuzanech je připojení s rychlostí 6 Mbit/s s neomezeným přenosem dat.
Jsme zaregistrování u ČTÚ podle zákona o elektronických komunikacích, číslo osvědčení 1500.

Zde si můžete ověřit RYCHLOST.CZ - test připojení internetu, databáze internetového připojení, diskuzní fórum svého připojení.


Zde jsou uvedeny dokumenty týkající se připojení na internet.
Všeobecné podmínky.
Ceník platný od 01.01.2010.
Smlouva.

Ceník platný od 01.01.2010 zahrnuje pouze úpravu poplatku za znovupřipojení v případě porušení Všeobecných podmínek. Ceny připojení zůstávají na stejné úrovni, jako v roce 2009.

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonu 603481560.

Recepce

Jedná se o software určený pro hotelové recepce vyvíjený na zakázku pro Hotel U páva a Hotel U Krále Karla, který umožňuje přiřazování hostů na pokoje, vystavení účtů, načtení telefonních poplatků k jednotlivým pokojům. Tento software je v provozu v uvedených hotelech (náhled hlavní obrazovky), 5.12.2003 došlo k jeho zprovoznění v hotelu Royal Ricc v Brně.


accidis s.r.o. 2003